Įrangos bei sistemos inžinerija

Padedami mūsų inžinerijos skyriaus, mes galime pasiūlyti individualius sprendimus sistemos bei įrangos, specialiai atitinkančius Jūsų poreikius, įdiegimui.

Norėdami užtikrinti mūsų produktų optimaliausią panaudojimą, siūlome ne tik naudotis mūsų darbuotojų specifinėmis žiniomis, bet taip pat gauti mūsų įrangos, sistemų bei jų naudojimo inžinerių konsultacijas.

Įrangos inžinerijos skyrius yra padalintas į inžinerijos ir sistemų/įrangos įdiegimo padalinius. Eksperimentinėje sistemoje, nauji produktai gali būti tobulinami iki rinkos subrendimo. Žemiau pateikiamas šio skyriaus galimybių spektras:

Standartinės įrangos kūrimas

Mūsų įrangos inžineriai siūlo platų standartinių prietaisų bei sistemų, pagamintų mūsų dirbtuvėse, pasirinkimą.

Mes siūlome platų pūtų valymo sistemų pasirinkimą, dozavimo bei reguliavimo technologijas, purškiklius, higienos valdymo procedūras, kt., o taip pat garantuojame greitą atsarginių dalių pristatymą. 

Įrangos pagal individualų užsakymą kūrimas

Be mūsų standartinio pasirinkimo mes taip pat patys kūriame įrangą.

Mūsų inžinerių komanda nuolat susiduria su iššukiais kai mūsų klientų specifiniai reikalavimai negali būti pasiekti taikant standartinius sprendimus, ar reaguodami į dabartinius bei busimus rinkos reikalavimus.

Kurdami idividualią įrangą vadovaujamės mūsų klientų norais ir vizijomis nuo pradinių kūrimo etapų iki įrangos paleidimo į rinką.

Pagrindinio gamintojo vaidmuo

Imdamiesi didelių projektų mes siūlome savo klientams pilnus, vienos kilmės paketus. Dirbdami su savo partneriais mes atliekame pagrindinio gamintojo vaidmenį, ir esame atsakingi už viso projekto darbų planavimą, kainas, darbų atlikimą, jo įdiegimą bei testavimą. Mes taip pat padedame savo klientams projekto finansavimo klausimais.

Priežiūros sutarčių rėmuose mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda užtikrina mūsų klientų investicijų pelningumą.

Naujienos

Kontaktai

Calvatis UAB
B.Sruogos str. 36
10220 Vilnius
Lietuva

Tel: +370 52 340-336
Fax: +370 52 340-372

 

ООО "Калватис БЕЛ"
223039 Минская обл.
Минский р-н
севернее д. Таборы, каб.42
Республика Беларусь

Тел/факс: +375 17 2096673

top