Paslaugos

Skirtingai nuo kitų rinkos dalyvių, mes specializuojamės ne tik valymo ir dezinfecijos priemonių gamybos srityje, bet taip pat paslaugų srityje mūsų kompetencijos ribose.

Calvatis konsultavimas

Mūsų konsultavimo komandą sudaro specialistai, nepriklausantys jokiam kitam kompanijos skyriui. Ją sudaro inžineriai, chemikai, maisto technologai bei mikrobiologai turintys patirtį kokybės valdymo, pavojų analizės bei kritinių situacijų valdymo ir tarptautinių maisto standartų srityse. Į komandą taip pat įeina ekspertai, puikiai išmanantys verslo vadybą. Jų pagrindinės veiklos sritys yra higienos užtikrinimas bei analitinės paslaugos. Mes taip pat padedame surasti maisto gamintojus, pakuočių gamintojus, valymo paslaugas teikiančias bei planavimą vykdančias įmones, turinčius priemones vertinti, valdyti bei vystyti higienos užtikrinimo sistemas. Calvatis konsultantų komanda užtikrina atidžią pagalbą kainų mažinimo projektų, vienkartinių esamos situacijos analizių arba nuolatinio procesų gerinimo vykdymo metu. Be tradicinių priemonių ir metodų, tokių kaip kokybės valdymas bei mikrobiologija, savo analitiniam darbui naudojame CCU vertinimą (CIP Chek stebėjimo įrenginys), integruotas audito sistemas bei procesų vizualizaciją. Naudojami veiksmai pastoviai tvirtinami bei gerinami vykdomų sertifikavimo ir akreditavimo procedūrų metu.

Specialiųjų užsakymų vykdymas

Savo konvejeriuose, kurių bendra kasmetinė talpa siekia 45 000 t, galime vykdyti įvairiausius skysčių ir miltelių gaminimo užsakymus. Vykdome užsakymus pagal mūsų klientų receptus bei užsakymo paketus ir siūlome pagrindinę pildymo paslaugą. Pidome įvairių dydžio talpas, pradedant nuo mažų 2,5 kg pakuočių, baigiant 25 t sunkvežimio cisternomis. Dedame sausus mišinius į mažus 0,5 kg pakelius bei į didelius, iki 1,4 t, maišus.

Siūlome pilną, vienos kilmės užsakymo vykdymo paslaugą: gaminimą, saugojimą bei platinimą/siuntimą.

Kartu mes teikiame specialaus užsakymo vykdymą, žaliavų bei įpakavimų pirkimą bei reikalingą dokumentaciją.

Naujienos

Kontaktai

Calvatis UAB
B.Sruogos str. 36
10220 Vilnius
Lietuva

Tel: +370 52 340-336
Fax: +370 52 340-372

 

ООО "Калватис БЕЛ"
223039 Минская обл.
Минский р-н
севернее д. Таборы, каб.42
Республика Беларусь

Тел/факс: +375 17 2096673

top