Calvatis’in dünya genelindeki varlığı

Uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler partnerlerinden dünya genelinde varlık göstermelerini bekler. Müşterilerimizin bu beklentilerini onlara hijyen konsepti konusunda dünya genelinde destek vermekle karşılıyoruz.

Son 60 yılda üretim merkezlerimizin oluşturduğu sıkı bir yerleşim ve faaliyet ağı, ayrıca her alanda kompetan bir satış örgütlenmesi sayesinde dünya genelinde başarılı olduk. Avrupa piyasalarının hemen her köşesinde eksiksiz bir etkinlik alanına hakim olmakla beraber Asya, Afrika, Orta Doğu, Avustralya, Asya-Pasifik Bölgesi ile Uzak Doğu küresel faaliyet alanımızın güncel ve geleceğe dönük gelişim alanlarını oluşturmaktadır. Dünyaya yayılmış yoğun bir partner kuruluşları ağına sahibiz, bu partnerlerimizi profesyonel bir anlayışla gerek yeterlilik kriterlerini göz önünde bulundurarak gerek beşeri değerlere öncelik vererek seçtik. Bu partnerlerimiz yüksek ikna yetenekleri ve Calgonit felsefesine olan inanç ve güvenleriyle öne çıkmaktadır.  Bu yolla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, Calvatis kalitesinden beklenen yüksek düzeyde ve makul bir gider çizgisi dahilinde yerine getirme imkanına erişiyoruz.

Satış ve üretimde uzun yıllara dayanan deneyimin yardımıyla ve dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz bilgi transferi sayesinde uluslararası satış piyasaları ile ilgili mükemmel bilgilere sahibiz. Firma Grupları, Konsern ve Holdingler gibi kuruluşlar nezdindeki yetkilendirmeler ve kredilendirmeler ya da ilgili ülkelere özgü ürünleri ruhsatlandırmalar ve benzeri talepler tarafımızca doğal olarak yerine getirilmektedir.

Ayrıca bizim için olduğu kadar partnerlerimiz ve müşterilerimiz açısından da önemli bir nokta, güncel hijyen standartlarına ve tekonolojinin en son düzeyine göre hareket etmektir.  .

Hızla büyük bir alana yayılan geniş boyutlu salgınların önlenebilmesi için dünya genelindeki Hijyenle ilgili şartların yerel koşullara da uyarlanması gittikçe artan bir ağırlık kazanmaktadır.

Haberler / Basın

İletişim

Calvatis Hijyen San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Sanayi Mah. Isıso San. Sit. R 2 Blok No:1-2
34517 - Esenyurt / İSTANBUL
Türkiye

top