Ekipman ve Sistem Mühendisliği

Mühendislik departmanımız, müşterilerimize; ekipmanlar, sistemler ve araç gereçleri düzenleme/oluşturma alanlarında ihtiyaçlarına ve isteklerine özel çözümler sunmaktadır.

Ürettiğimiz ürünlerin optimal derecede kullanım ve uygulanmalarının sağlanması için, çalışanlarımızın uzmanlık isteyen kapsamlı bilgileri ile birlikte ekipman ve sistem uygulama alanlarındaki teknolojilerimiz de müşterilerimizin hizmetindedir.

Ekipman ve Sistem Mühendisliği departmanımız, ²Mühendislik² ile ²Ekipman ve Sistem² alt departmanlarından oluşmaktadır. Yeni ürünler, piyasa koşul ve şartlarına uygunluk kazanana kadar deneysel bir teknolojik ortamda geliştirilmektedir. Ekipman ve sistem alt departmanının verdiği hizmetlerin kapsamı aşağıdaki alanlarla tanımlanmaktadır:

Standart Ekipman İmalatı

Ekipman ve Sistem Mühendisliği bölümümüz müşterilerine, bölümün kendi atelyelerinde  hazırlanan ekipmanların belli standartlara göre son aşamaya kadar oluşturulduğu bir program sunmaktadır.

Köpüklü temizleme sistemleri, dozajlama ve yönlendirme teknolojisi, sisleme gereçleri, hijyen teknolojisi ve diğer alanlarda sunduğumuz kapsamlı tekliflerle birlikte kısa sürede yedek parça tedarikini de güvence altına alıyoruz.

Özel Ekipman İmalatı

Standart alanlarla birlikte aktif bir ekipman geliştirme faaliyetimiz de mevcuttur.

Müşterilerimizin standart çözümlerle yerine getirilemeyen ve piyasanın güncel veya gelecekteki  isteklerine dayanan taleplerinde mühendislik bölümümüz, üstesinden gelinmesi zor durumlarda dahi hal yolu araştırmakta, yeni çareler üretmektedir.

Müşterilerimizin özel taleplerini ele alırken konuyu onların istek ve vizyonlarından başlayarak ve bütün aşamaları onlarla birlikte geçerek nihayi şeklini alana dek geliştiriyoruz ve  el birliği ile piyasaya sunum evresine kadar götürüyoruz.

Genel Girişimcilik

Büyük projelerin uygulanmasında tek elden çıkma komple bir çözüm paketi sunuyoruz. Genel bir girişimci olarak bu uygulamanın büyük projelere yönelik planlama, teklif verme, tesisi hayata geçirme, büyük işletmeleri işletmeye alma ve kabulünü gerçekleştirme aşamalarında partner kuruluşumuzla sıkı bir işbirliği içinde sorumluluğu üstleniyoruz. Ayrıca müşterilerimize proje finansmanında da destek veriyoruz.

Yüksek bir kalifikasyona sahip uzmanlar grubumuz müşterilerimize, akdettikleri bakım sözleşmelerine istinaden yatırımlarının sürekliliğini güvence altına almaktadır.

Haberler / Basın

İletişim

Calvatis Hijyen San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Sanayi Mah. Isıso San. Sit. R 2 Blok No:1-2
34517 - Esenyurt / İSTANBUL
Türkiye

top