Celosvetové aktivity Calvatis

Medzinárodne pôsobiaca spoločnosť- to je v prvom rade prítomnosť vo všetkých kútoch sveta! Calvatis napĺňa toto očakávanie, vďaka našim partnerským firmám je naša koncepcia hygieny dostupná všade na svete.

Za posledných 60 rokov sme vybudovali sieť, ktorá sa úspešne etablovala na medzinárodnom trhu. Kým v Európe pôsobí Calvatis už univerzálne, ohniskom záujmu podnikania sa stáva Afrika, Ázia, stredný východ a Austrália. Naša celosvetová sieť spočíva zo starostlivo vybraných partnerských firiem, na základe ľudských a odborných schopností, hlboko presvedčených o „filozofii Calgonit“. To umožňuje dosiahnuť globálne rovnaké náklady na dodávku pričom je zaručený vysoký kvalitný štandard.

Prostredníctvom dlhoročných skúseností s výrobou a predajom disponujeme vynikajúcimi znalosťami medzinárodných trhov. Požiadavky, ako sú napr. akreditácie pre podniky, alebo špecifické produkty pre jednotlivé krajiny sú z nášho pohľadu plnené priebežne.

Ako u nás, tak aj pre všetkých našich partnerov a zákazníkov je dôležité konať na základe platných legislatívnych noriem s najmodernejšou technikou. Potreba zvyšovania celosvetových hygienických štandardov je čoraz viac a viac dôležitejšie. Preto si vážime možnosť hrať v tomto odvetví tak významnú úlohu.

Novinky / Tlač

Kontakt

Calvatis s.r.o.
Nad Traťou 26
060 01 Kežmarok
Slovensko

Tel: +421 911703402
Fax: +421 527732212
E-Mail: info.sk@calvatis.com

 

top